TRIBINA: USPJEH JE BITI PRVI I RAZLIČIT- GOST GORAN MILIĆ

Autor: Danica Crnov, 28. 11. 2016.

Ekonomska škola Braća Radić, Đakovo, nastavlja s edukativno-kreativnim projektom BB, „Biti bolji – Be better“, koji je usmjeren na mlade i poduzetništvo. Projekt je pokrenuo časopis Poduzetnik čiji je urednik gospodin Vladimir Mihajlović, a partner u projektu je đakovački Centar za razvoj i prosperitet.

U četvrtak, 1. prosinca 2016. Godine, s početkom u 12 sati u DVD-u, Đakovo, Splitska 21, gostovat će poznati novinar i nekadašnji urednik TV Dnevnika, Goran Milić.

Gospodin Milić će za učenike Srednje strukovne škole Antuna Horvata, Gimnazije A. G. Matoša, Ekonomske škole Braća Radić i širu javnost održati tribinu koju organizira projektni tim iz Ekonomske škole Braća Radić u kojemu su profesorice Marija Milanović, Spomenka Crnoja, Anamarija Gajger, Darinka Rechner i Bernardica Šušak.

Može li se radom, normalnim pristupom, znanjem, ozbiljnošću i poštenjem uspjeti u našoj zemlji?

Kako funkcioniraju mali poduzetnici u svijetu, imaju li podršku lokalne uprave, rade li oni za njih ili obrnuto?

Naša je društvena odgovornost  poticati poduzetništvo kod mladih ljudi jer upravo o njima ovisi razvoj cjelokupnoga  društva, kao i boljitak za sve nas.

Što učiniti i kako postati uspješnim poduzetnikom  i još niz odgovora dobit ćete od čovjeka koji je obišao cijeli svijet.

Pokrovitelji ovog iznimnoga događaja za naše učenike su Grad Đakovo na čelu s gradonačelnikom Zoranom Vinkovićem  i Radio Đakovo.

Priloženi dokumenti:
Plakat.pdf (803.18 KB)