U knjižnici možeš posuditi

Autor: Danica Crnov, 13. 5. 2016.

Širenje genetski modificiranih usjeva i hrane po cijelom svijetu danas je toliko uhvatilo maha da ga se može i mora proglasiti "zločinom protiv čovječnosti". U srži toga problema jest pitanje genocida. U "Konvenciji o suzbijanju i kažnjavanju zločina genocida", koju su Ujedinjeni narodi donijeli 1948., jasno je definiran genocid...

Po tome, istina, rijetko primjenjivanom, ali pravno priznatom standardu međunarodnoga prava, svi odgovorni dužnosnici kompanija Monsanto, Dow Chemical, DuPont, Svngenta, Cargill, ADM i drugih kompanija za proizvodnju GM sjemena, poput kompanije Epicvte i s njom povezanih organizacija, svi dužnosnici Zaklada Rockefeller, Ford, Gates i drugih privatnih zaklada koje sudjeluju u širenju takve tehnologije, svi odgovorni bivši i sadašnji dužnosnici američkoga Ministarstva poljoprivrede, Ministarstva vanjskih poslova i drugi državni dužnosnici SAD-a, napose predsjednici Bush, Clinton i George W. Bush, te odgovorni državni dužnosnici drugih zemalja, poput britanskoga premijera Tonvja Blaira, bivši američki dužnosnici Henry Kissinger, Geraid Ford i drugi, svi znanstvenici - sudionici lažljive znanosti kojom promiču "genetsku revoluciju"-podliježu pod jasnu pravnu definiciju članka II. -zločin genocida, l dužnosnici Svjetske trgovinske organizacije trebali bi stati na optuženičku klupu Međunarodnoga suda pravde u Haagu, suda koji su Ujedinjeni narodi osnovali 1945. za procesuiranje zločina protiv čovječnosti.

Knjiga je. osim u školskoj knjižnici, dostupna i u .pdf formatu